http://www.charming-witch.com/

Wednesday, 16 November 2011

Countdown to Christmas 2011 (1)

Nežinau kaip jūs, o aš jau pradėjau atgalinį skaičiavimą ir pasiruošimą žiemos šventėms. Dar prieš kokias tris savaites išvažiavau pasivaikščioti miške su maišeliu "gerybėms" :) Aišku, vyrui mano "gerybės" pasirodė šiukšlėmis, bet jis jau pripratęs prie mano čiudų, nieko neišmetė :) O atsivežiau aš ilgų gluosnio vytelių, konkorėžių ir pušies žievės. Štai kas man iš viso to išėjo. Kol dar neatėjo laikas, šių ruošinių daugiau nepuošiau. O gal kai kuriuos taip ir paliksiu.

Не знаю как вы, а я уже начала обратный отсчет до зимних праздников. Еще недели три  назад съездила в лес на прогулку захватив с собой мешочек для сбора "добра". Мужу, конечно, моя добыча показалась мусором, но он уже привык к моим причудам и нечегошеньки не выбросил :) А привезла я длинных ивовых прутьев (ага, которые розги :D), шишек и сосновой коры. Вот что в итоге получилось. Но пока еще время не пришло так и лежат заготовками без украшенй. А некоторые венки так и останутся.

Jo! Ir ar ne manote, kad laikas rimtai susirūpinti dovanomis? Kad paskutinėmis dienomis karštligiškai nelakstyti jų beieškant? Aš susimąsčiau, bet dar tik teoriškai :)))
Да, и не находите, что пора уже всерьез задумываться о подарках? Чтоб потом не носиться в последние дни? Я задумываюсь, но пока только теоретичеки :)))

No comments:

Post a Comment