http://www.charming-witch.com/

Friday, 2 May 2014

Lace Hunting, W-17

Kadangi Vėlykų savaitę praleidau Barselonoje, rankomis nieko nepadariau. Bet medžiagų medžioklė taip pat būtina kūrybai, tiesa? Apsilankiau vietiniame blusų turguje ir neatsilaikiau pagundai tapti senovinių nėrinių savininke. Pasivaikščiokite ir jus su manim. Nuotraukos pasididina.

Поскольку пасхальную неделю я провела в Барселоне, ручками ничего не сделалось. Но охота за материалами тоже ведь имеет непосредственное отношение к творчеству, правда? Посетила я местный блошиный рынок и не удержалась от соблазна стать собственницей образцов старинных кружев. Прогуляйтесь и вы со мной. Фотографии увеличиваются.Mano grobis. Jei prisiruošiu, papasakosiu ir parodysiu detaliau.
Моя добыча. Может соберусь показать и рассказать детальнее.
 
Prieigose. Dirba pirmadieniais-trečiadieniais-penktadieniais-šeštadieniais. Mes lankėmės penktadienį iš ryto.
На подступе. Работает в понедельник-среду-пятницу-субботу. Мы были в пятницу утром.Geras kostiumas, reik matuotis :)
Хороший прикид, надо мерить :)Ne senienos, bet negalėjau ramiai praeiti pro šalį pro šitas akis.
Не старье, но не смогла просто пройти мимо этих глаз.

 
Atspindys veidrodiniame stoge.
Отражение в зеркальной крыше.
 

2 comments:

  1. Va čia tai blusturgis ! Milžiniškas :)

    ReplyDelete
  2. Vilma, faktiškai mažesnis, nei atrodo. Nes sendaikčiais prekiaujama toje atviroje aikštėje, kur nuotraukose matyt, ir antro aukšto keliuose paviljonose. Visa kita - paprastas daiktų turgus, kur sutiksi ir santechniką, ir pigu kinietišką trikotažą. Bet blusturgio prekių gausa ir... kaip čia išsireiškus... tikrumas, solidumas tikrai labai žavi.

    ReplyDelete